Te Gjithe Duan Te Mesojne Perse Arbana E Quajti Vajzen E Saj Me Emrin Zoi. Ja Kuptimi I Bukur Qe Ka Ky Emer

Sot ishte nje dite e bukur per Arbana Osmanin pasi ajo u be nene per here te 3. Nuk ka gje me te bukur per nje nene kur lind nje vajze. Por te gjithe duan te dine pse Arbana e quajti vajzen e saj Zoi?

Ajo shkruan ne instagram se: “Ëndrrat bëhen realitet. Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot jetë. Mirë se vjen Zoi❤. Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”,

Engji publikon foto hot nga pushimet në Mal te Zi, shfaqet me

Këngëtarja Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Prezantuesja e njohur kosovare e lëshon Kosovën bashkë me dy fëmijët e saj

Shikuesit e “RTV 21”, e njohin mirë prezantuesen dhe gazetaren Myrvete Qerkezi, e cila ka prezantuar formate të ndryshme televizive.

Prezantuesja, përmes një shkrimi të lënë në faqen e saj në Facebook, tregon se po largohet nga Kosova, drejtë një rruge me shpresa më të mëdha, transmeton kosovarja.

“Ne të tre, drejt një rruge të gjatë. Drejt një rruge me shpresa të mëdha për një kapitull të ri e më të mirë në jetën tonë.

Brenda festës madhështore që Learta organizoi për ditëlindjen e 5-të të Matinit

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Që kur ajo u bë pjesë e familjes së njohur të Shyhrete Behlulit, gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është një grua shumë e angazhuar në dyqanin e saj, ajo gjithmonë gjen kohë për familjen e saj.

Afrona Dika bën veprimin e papritur, pas ndarjes dhe thumbave ndaj Bleros

Ç’po ndodh mes tyre? Pas ndarjes dhe thumbave ndaj Bleros, Afrona Dika bën veprimin e papritur.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë përfolur prej disa muajsh se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Modelja dhe këngëtari nga Kosova, të cilët u martuan në shtator të vitit 2019, nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe kanë fshirë çdo postim të përbashkët.

Blero, i cili nuk i ka shpëtuar dot interesit të gazetarëve, është munduar që të shmanget me lezet dhe nuk ka pranuar se ka një krizë mes tyre. Gjatë ditëve të fundit, me postimet që bënë në rrjete sociale, duket se përcillnin ndaj njëri-tjetrit disa mesazhe të koduara.

Edona Llaloshi vesh fustanin ‘lepit’ për trupi, trupi i saj merr vëmendjen

Edona Llalloshi tregon trupin ‘peshk’ me fustanin më të bukur.

Edona Llalloshi është komentuar shumë këtë verë për veshjen. Me fustanet unike ajo po duket gjithmonë manitëse.

Në foton e fundit ajo mori vëmendjen e publikut, shkruan InfoKosova.

Rrallë e keni parë, ky është burri i Ryva Kajtazit

Ryva Kajtazi, padyshim është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, Ryva më shumë është pëlqyer më shumë nga audienca si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo më shumë është angazhuar në këtë profesion, duke qenë shumë e kërkuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Arta publikon foto nga pushimet, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Arta Bajrami, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të përfolur në mediat rozë.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën e muzikës, ajo me postimet e saj rreth familjes dhe profesionit gjithmonë kanë rënë në sy, shkruan ORAinfo.

Arta përveç se është e angazhuar në jetën e saj profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar.