Elita Rudi me mesazh për nënat: Mos e harroni veten

Elita Rudi është nënë e dy fëmijëve, Zëri dhe Bota.

Prezantuesja e njohur është larguar nga ekrani prej kohësh duke iu përkushtuar rritjes së fëmijëve të saj.

Për ndjekësit e shumtë në rrjete sociale ajo vazhdimisht ndan momente padyshim lumturie por edhe vështirësie në rritjen e tyre.

Publikohet “Allahile” nga Linda Bajrami (VIDEO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Linda Bajrami, ditën e sotme ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Allahile” quhet kënga të cilën e shoqëroi me klip në të cilin këngëtarja u shfaq mjaftë atraktive.

Për tekstin e këngës është kujdesur Voca ndërsa video i është besuar Fox Media

Gjyste Vulaj publikon momentin duke bërë ndërhyrje në fytyrë!

Gjyste Vulaj, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në sezonin e verës ajo ka qenë shumë aktive në ahengjet familjare, ku gjithmonë mundohet të sjellë sa shumë atmosferë ku do që është e pranishme, shkruan ORAinfo.

Përveç anës profesionale, Gjystja është komentuar poashtu edhe format e saj trupore.

Motrat Mustafa kështu urojnë Elhamen për ditëlindje

Motrat Mustafa shumë herë e tregojnë raportin superior që kanë mes veti si motra.

Ato përveç si familje, janë të afërta edhe në profesionin që kanë, duke ndezur atmosferë kudo që marrin pjesë, shkruan kosovarja.

Këtë herë, derisa feston ditëlindjen Elhamja, të tjerat motra e kanë uruar me një fotografi të bukur

Tayna më në fund zbulon ‘meshkujt e saj misteriozë’

U përfol gjithandej, Tayna zbulon ‘meshkujt e saj misteriozë’.

Së fundmi, emri i Tayna-s u gjend në media për faktin se ajo u pa në shoqërinë e një ‘mashkulli misterioz’.

Në udhëtimin e saj në Zvicër, qarkulloi edhe një fotografi e shkrepur në një restorant më Gjenevë dhe u raportua se reperja po kalon kohë me parterin e saj.