20 Vite Në Ekran! Alketa Vejsiu Feston Ditëlindjen, Nuk Do E Besoni Sa Vjeç Mbush

Moderatorja Alketa Vesjiu feston sot ditëlindjen. Ajo mbush plot 38 vjeç.

Prej më shumë se 20 vitesh në emisione të ndryshme, tashmë Alketa po kthehet në një prej figurave me më shumë vite në ekran.
Nënë e tre fëmijëve, ajo ka preferuar gjithmonë të mbajë shumë sekrete jetën e saj private dhe portretet e femijëve të saj nuk kanë qarkulluar asnjëherë në rrjetet sociale.

Megjithatë postimi i fundit i shuajti ca kuriozitete dhe shkak është bërë ditëlindja e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.