Me këmbët ‘zhul’, Olti Curri e ‘degjeneron’ Arjolën: Laji o Gzim (Foto)

Olti Curri është pothuajse personi që nuk lë detajë pa analizuar në Big Brother VIP.

Teksa ajo ishte e shtrirë pranë Einxhelit që po qëndron në suitë, ekrani ka kapur këmbët e Arjolës të zhytyra.Kaq ka mjaftuar që Olti ta hedhë në storjen e tij në Instagram dhe të shkruaj: Laji o Gzim.

ÇFARË E BËRI BASHKË BLEONA QERETIN ME RAMUSH HARADINAJN?

Shumë shpesh jemi dëshmitarë të miqësive mes artistëve dhe politikanëve.

E një miqësi që nuk e kemi ditur më herët është edhe ajo mes Anita Haradinajt dhe Bleona Qereti.
Këngëtarja shqiptare e njohur edhe ndërkombëtarisht, Bleona Qereti së fundi ka qëndruar në familjen Haradinaj.

Këtë vizitë ajo e ka bërë publike përmes imazheve të cilat i ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

KONKURRENTJA E RE E PËR’PUTHEN- ISH E DASHURA E VALI CORLEONE

Hyrja e Laureta Zybës në “Përputhen” u shoqërua me shumë debat, ndjekësit kishin të freskët arrestimin e saj.

Por, kjo s’duket të ketë qenë ngjarja e vetme interesante nga e kaluara.
Me gjasë, Laureta për një kohë ka qenë e dashura e Vali Corleones, e madje ka pasur edhe një tatuazh me emrin e tij në pjesën e qafës, raporton prive.

Fotografitë dhe shkrimet po qarkullojnë në Instagram dhe TikTok

SI DUKEJ XHEMI SHEHU 18 VITE MË PARË

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu ishte e ftuar në emisionin më të ri në “Top Channel”, “Ëndërrtjerrësit”.

Në ekran u shfaq një video e saj e vitit 2004, në audicionet e “Portokallisë”.
Xhemi u habit nga pamjet sepse nuk e dinte që ekzistonin “Ua çfarë flokësh të dekoloruar! Kam shkuar në fazën e parë dhe në të dytën nuk shkova, u tërhoqa”, u shpreh moderatorja.

Më poshtë mund të shikoni si dukej Xhemi në vitin 2004.

Pse Dushi Me Ujë Të Nxehtë Është I Ndaluar Për Gratë Sht atzënë

Të bësh dush me ujë të ngrohtë është një mënyrë e mirë për t’u relaksuar gjatë shtatzanisë, megjithatë është mirë të tregohet kujdes me temperaturën e ujit. Uji duhet të jetë mjaftueshëm i ftohtë në mënyrë që ju ta lejoni të rrjedhë mbi lëkurën tuaj dirket, pa pasur nevojë ta hidhni pak nga pak.

Gjithashtu nuk duhet të ndikojë në ngjyrën e lëkurës suaj dhe ta bëjë atë të kuqe, ose të bëjë që ju të djersiteni.

Testoni ujin me bërrylin ose parakrahun para se të futeni për t’u larë. Kjo pjesë e trupit tuaj është më e ndjeshme ndaj temperaturës sesa këmbët ose duart. Duhet të jeni të kujdesshëm, sepse një dush i nxehtë mund të rrisë temperaturën e trupit dhe kjo të jetë e rrezikshme për fëmijën tuaj.

Shqiptarët Ia Blejnë Që 5 Vjeç, Cristiano Ronaldo Zbulon Pse Ende Nuk I Ka Blerë Telefon Djalit Të Tij 12

Cristiano Ronaldo ka zbuluar se nuk i ka dhënë ende një celular djalit të tij Cristiano Jr, sepse nuk dëshiron që ai të bëhet ‘i fiksuar pas teknologjisë’ që në moshë të re.

Futbollisti, 36 vjeç, foli për ndikimin e teknologjisë në Al Wasl Plaza në Dubai pasi mori çmimin e golashënuesit më të mirë të të gjitha kohërave të ‘Globe Soccer’ dhe pranoi se brezi i ri ka një afinitet më të madh me pajisjet.

Gjakovari I “O Sa Mirë” Ka Nevojë Për Ndihmën Tuaj

Edi Kastrati është aktori i njohur nga Gjakova, që mbanë postin e drejtorit në Teatrin e qytetit, shkruan “Kosovarja”.

Për audiencen e gjerë, ai u bë i njohur me rolin e Gjakovarit në hit serialin “O sa mirë”, i cili sjelli shumë të qeshura tek publiku.
Aktori shpesh reagon për gjëra e problematika të ndryshme në rrjete sociale.
Këtë herë, ai e kishte një dilemë tjetër, të cilën mund ta lexoni më poshtë.

PËR HERË TË PARË DY MOTRA NË “PËR’PUTHEN”

Po më kryesorja është fakti se për herë të parë do të jenë dy motra konkurrente të programit, pjesë e programit bëhet motra e Rrushes, vajzës së parë nga Kosova në “Për’puthen”.

Vetë Olsa ka zbuluar se motra e një konkurrente do të bëhet pjesë nëpërmjet një InstaStory dhe na bëjnë me dije se është motra e Rrushes.

Rrushja ka pasur një ‘feeling’ me Erionin jashtë, gjë e cila nuk është zhvilluar dhe ata ende nuk kanë pasur një takim.

Rrushja ka zhvilluar 2 takime me Mevlanin, 1 me Azemin dhe 1 me Samiun.

BESNIK QAKA SHKRIHET PRANË TË BIJES

Këngëtari i shumë hiteve, Besnik Qaka, është nga ata emra që publiku ua do zërin fuqishëm.

Ai, ka një karrierë të gjatë në botën e muzikës, ku bashkë me “NRG Band” e kanë konfirmuar shumë herë suksesin.
Këngëtari i njohur nga Peja, është bashkëshort dhe baba i lumtur i dy fëmijëve, që herë pas here i prezanton edhe në rrjete sociale.

Në këtë foto, këngëtari shihet duke shkëlqyer pranë të bijes.

ERMAL, SA FËMIJË DASHKE TË BËSH O VËLLA“

Së fundi, çifti simpatik kanë zgjedhur ishujt Maldive për disa ditë pushimi, të cilat duket se po i shijojnë.

Ka qenë Ariana ajo që ka postuar një fotografi krahë këngëtarit ku kanë pozuar në oborrin e shtëpizave të drurit në vendin luksozë ku po qëndrojnë, duke qenë se dyshja janë në pushim pa praninë e fëmijëve, një djekës ka një pyetje për artistin.