Bora Nuk Do Të Donte Që Kjo Foto E Saj Të Ekzistonte

Bora Zemani, është njëra nga prezantueset më të përfolura aktualisht.

Që kur doli në dritë lidhja e saj me Donald Veshaj, ajo ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse romanca e tyre zgjati gati tri vite, ata të dy nuk arritën të mbanin gjallë dashurinë e tyre, pasi Donaldi në Big Brother krijoi lidhje tjetër me këngëtaren, Beatrix Ramosaj.
Sot, padyshim Bora është njëra nga femrat më të bukura të ekranit, pasi me bukurinë e saj ka bërë për vetë një numër të madh ndjekësit.

Por, dikur ajo ka qenë shumë ndryshe nga ç”është sot. Duket se operacionet plastike e kanë shndërruar atë. Ja si dukej dikur Bora./ORAinfo/

Big Mama Në Pushime Luksoze Në Stamboll, Ja Çfarë po bën atje

Big Mama ha mëngjes si të Sulltan Sylejmanit e Hyrremit

Big Mama ka hequr shumë kilogram, për çka fiziku i saj ka ndryshuar dukshëm.

Ajo, po duket më mirë se kurrë më parë, kjo falë linjes së re që e ka fituar, shkruan “Kosovarja”.

Big Mama këto ditë po kalon kohë të bukura në Turqi, ku bashkë me të është edhe mikja e saj, aktorja Arjola Demiri.

Big Mama ka vendosur që mëngjesin ta ha si sulltaneshë, mëngjes tipik Stambolli, që s’ka kra.

E Gjithë Vëmendja Tek Presidenti Zelensky, Por Ja Kush Është Zonja E Parë E Ukrainës

Prej tre ditësh e gjithë vëmendja është mbi Ukrainën dhe betejën me forcat ruse. Presidenti Voloymyr Zelensky i ka bërë thirrje të gjithëve që të mbrojnë Ukrainën ndërsa thekson se do të pajisen të gjithë me armë.

Vazhdimisht reagon në rrjete sociale duke treguar si është situata në lidhje me luftën dhe i jep kurajo të gjithëve që të mos largohen nga vendi. Para se të vinte në postin e presidentit, Zelensky pati një karrierë të gjatë si komedian.

Provo Merr Një Thelpi Hudhër, E Vendos Në Vesh Dhe Pret 30 Minuta! Dhe Rezultati Do T’ju Befasojë..

Hudhra është një kampion i vërtetë në mesin e produkteve të shëndetshme. Është e nevojshme për të parandaluar ftohjet dhe për të forcuar sistemin imunitar. Hudhra ka veti antiibakteriiale dhe antiiviralee, ndihmon në reduktimin e ënjtjes dhe lehtësimiin e dh iimbjeeve.

Hudhra është iilaçi më i mirë për të eliminuar dhimbjeet e veshit. Ai përmban komponime që depërtojnë në lëkurë dhe përthithen brenda veshit, duke siguruar veprim antii-inflamattor.

Learta I Dërgon Fëmijët Te Gjyshja Në Zvicër, Kështu “Lazdrohen” Ata

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në media rozë.

Duke qenë se është vazhdimisht në qendër të vëmendjes, ajo shpesh herë poston në rrjetet sociale gjithçka nga përditshmëria e saj, shkruan ORAinfo.

Learta, është një grua shumë e angazhuar, ajo gjen kohë të lirë edhe për familjen e saj të ngushtë. Ajo ka zgjedhur që këtë fundjavë të udhëtojë e të shkojë te prindërit e saj në Zvicër me dy fëmijët e saj.

Në Mes Të Gjithë Atyre Lajmeve Të Zeza/ Gjermania Jep Lajmin E Mirë Për Shqiptarët

Ambasada gjermane ka bërë me dije se jane hequr kufizimet e udhëtimeve për shtetasit shqiptarë, të cilët duan të vizitojnë Gjermaninë.

Duke filluar nga data 27 shk urt të gjithë shtetasit shqiptarë do të udhëtojnë lehtësisht drejt Gjermanisë pa i’u nënshtruar karantinës kur të shkojnë në tokën gjermane.

Ata persona të cilët do të udhëtojnë drejt Gjermanisë në mënyrë ajrore do të duhet të kenë me vete testin PCR, një dokument që vërteton se keni kaluar Covid-19 ose cerefikatën e vaksinimit.

Njoftim Për Qytetarët Për Çmimet E Ushqimit Në Treg

Fabrika për prodhimin e miellit “M&Sillosi” ka njoftuar të gjithë qytetarët se në treg ka mjaftueshëm miell dhe nuk ka nevojë që të bëhet panik.

Në njoftimin e tyre për media thuhet se furnizimi me grurë është i rregullt dhe prodhimi po vazhdon me kapacitete të plota.

“M&Sillosi” zotohet se nuk do të lejojë që tregu i Kosovës të mbetet pa sasinë e nevojshme të miellit për t’i përmbushur nevojat e qytetarëve.

Bora Rikthehet Në Kosovë, Temperaturat Bien Në Minus

Rikthehet bora në vendin tonë, temperatura -2 gradë Celsius.

Pas këtyre ditëve të fundit me temperatura të larta, vendi ynë do të ndikohet nga masat e lagështa të ajrit me presion të ulët atmosferik.

Kjo situatë e parashikuar meteorologjike do të krijoj kushte për mot të vranët dhe me reshje shiu e bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi me shpejtësi 1-11 m/s

Pse Shqiptarët E Kanë Vulosur Në Tru Që Nuk Do Lindin Fëmijë?

Popullsia e Republikës së Shqipërisë po shkon drejt plakjes. Sipas të dhënave nga INSTAT, numri i lindjeve për tremujorin e dytë të vitit 2021 ishte 5,993 duke shënuar një rënie me 10,6% krahasuar me tremujorin e dytë të 2020. Sipas qytetarëve, çiftet e reja kanë frikë të sjellin në jetë një bebe, pasi kushtet

ekonomike janë kundra dëshirës së tyre. Bonusi i bebes prej 40 mijë Lekësh nuk i ka nxitur çiftet e reja të krijojnë familje të mëdha

Prishet” Moti, Rikthehet Bora Dhe Shiu Në Këto Vende

Pas këtyre ditëve të fundit me temperatura të larta, Kosova do të ndikohet nga masat e lagështa të ajrit me presion të ulët atmosferik.

“Kjo situatë e parashikuar meteorologjike do të krijoj kushte për mot të vranët dhe me reshje shiu e bore”, thuhet në njoftim.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius.