Robin Krasniqi: Kam qejf të kem shumë fëmijë, por nuk e di sa e përballon Marigona

Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi së fundi ishin të ftuar te emisioni “Në kurthin e Piter Pan”.

Derisa Marigona është në pritje të ëmbël, Robini tha se ka dëshirë të ketë edhe shumë fëmijë të tjerë.

Ylli i Kombëtares Shqiptare në lidhje me një 20 vjeçare

Do të duhej pikërisht ditëlindja e sportistit, që 20-vjeçarja të uronte publikisht partnerin, duke na lënë të kuptojmë se kjo marrëdhënie është në hapat e duhura. Nëpërmjet fjalëve të ëmbla ajo ka publikuar një foto të të dyve, ku shfaqen përqafuar

Çifti i famshëm konfirmon fejesën

Tashmë është zyrtare. Aktorja amerikane Margaret Qualley konfirmoi se është fejuar me këngëtarin Jack Antonoff janë fejuar. 

Aktorja amerikane e bëri me dije lajmin përmes disa fotove të ëmbla që ndau në Instagram të martën. “Oh, unë e dua atë”, ka shkruar 27 vjeçarja krahas fotove.

Lajmi për fejesën e çiftit u publikua për herë të parë të hënën, vetëm disa ditë pasi Qualley tregoi një unazë mahnitëse diamanti në Festivalin e Filmit në Kanë 2022. Unaza është vlerësuar se kushton gati 100 000 dollarë. Qualley dhe Antonoff konfirmuan se janë bashkë në gusht 2021.

Yllka përgatitet me dalë, grimi i saj merr gjithë vëmendjen

Yllka Kuqi, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore.

Ajo njihet si artiste e muzikës live, prandaj është shumë e angazhuar nëpër ahengje dhe shumë dasma, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është vazhdimisht pjesë e skenave dhe ka të bëjë drejtpërdrejtë me publikun, ajo domosdoshmërish duhet të duket bukur

Nuk ndahen më, Bora dhe Donaldi fotografohen sërish bashkë në dyqan

Ata janë çifti më i përfolur aktualisht.

Të maskuar, me kapele e kapuçat e bluzave, Bora dhe Donaldi janë fotografuar sërish bashkë.

Në redaksinë e revistawho ka ardhur kjo foto ku dyshja shihen duke bërë shopping. Ndonëse përpiqen të vazhdojnë jetën në privatësi, duket e pamundur sepse papracët i ndjekin kudo aktorin dhe moderatoren.

Pas ndarjes nga Afrona, Blero shfaqet në krahët e këngëtares së njohur kosovare

Ka tash e sa ditë që në mediat flitet për një ndarje të mundshme mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet lindën nga fakti se dyshja i kanë larguar të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Mësohet se arsyeja e ndarjes duket të ketë qenë distanca mes çiftit, pasi dyshja kanë shtetësi të ndryshme.

Arbana Osmani jep lajmin e mirë për adhuruesit e “Big Brother VIP 2”

Arbana Osmani tregon se kur do të nis “Big Brother VIP 2”.

Moderatorja, Arbana Osmani, tashmë është në pritje të fëmijës së saj të tretë dhe ka më pak kohë se zakonisht për ndjekësit e saj.

Arbana ka publikuar një pyetësor në rrjetin social “Instagram”, ku i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, ndër të tjera ishte edhe një pyetje për programin që ajo moderon që disa vite.

Laureta Maqedonci ‘sha shtriset’ pas Robert Berishës, publikon një video me të

Lidhja me Robertin, modelja Laureta Maqedonci publikon një video me të.

Para disa ditësh këngëtari Robert Berisha bëri publike lidhjen e tij me modelen Laureta Maqedonci.

Dyshja shpesh herë ndajnë imazhe të ndryshme pranë njëri tjetrit ku dhe marrin vëmendjen e publikut.