E kënaqur me punën e grimerës, Gili publikon këtë foto pasi rregullohet si nuse

Gili, është këngëtarja që i ka qëndruar gjatë skenës muzikore.

Ajo, vazhdimisht ka qenë aktive me projektet e saj, ani pse pandemia disi e bllokoi aktivitetin e artistëve në përgjithësi, shkruan ORAinfo.

Gili gjithmonë është shquar për stilin e saj të veçantë, ku veshjet e saj elegante kanë zënë vend më shumë në gardërobën e saj.

Shkurte Gashi sjell imazhet me tw bukura me burrin dhe djalin e saj nga pushimet

Derisa po i shijon pushimet me partnerin e saj, Albert Limani dhe djalin e tyre, Shkurte Gashi i ka shpërndarë disa fotografi edhe në rrjetet sociale.

Gjatë të enjtes, në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhe nga plazhi, në të cilat shfaqet me partnerin dhe fëmijën e saj.

Nuk do ta besoni, kështu duket Adrola pa grim

Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Sarah ndryshon lukun, DJ PM do të dashurohet për të dytën herë në të

Sarah Berisha, është njëra nga blogeret më të njohur shqiptare.

Mirëpo, ajo bëri famë më të madhe me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip, shkruan ORAinfo.

Ani pse në fillim ishte një vajzë e ndrojtur nga kamerat dhe opinioni, me kalimin e ditëve ajo u vë njëra nga vajzat më të dashura.

Mihrija pozon si manikene, duket më bukur si reja e saj

Mihrije Braha, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ani pse ka shumë kohë në skenën muzikore, ajo ka qenë shumë aktive në sjelljen e produktit të saj të kozmetikës, shkruan ORAinfo.

Së fundmi, djali i saj i vetëm Platori, është fejuar me ç rast u organizua një festë e madhe, ku morën pjesë figura të njohura.

Franca e konfirmon se më 23 qe rshor do të diskutohet liberalizimi i vizave

Ministria e Jashtme e Francës e ka konfirmuar se më 23 qer shor në Samitin Bashkimi Evropian – Ballkani Perëndimor, do të diskutohet liberalizimi i vizave.

Kjo ministri në një përgjigje thekson çështja e liberalizimit të vizave për Kosovën do të diskutohet në takimin mes Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor, i cili do të mbahet më 23 qer shor në Bruksel.

MPJ e Francës në faqen zyrtare të saj ka publikuar një pyetje, në të cilën thuhet se Kosova po e fajëson Francën se po e ngadalëson këtë proces.

Po vjen bebi numër 3, Alketa Vejsiu jep lajmin e mirë,URIME

Moderatorja Alketa Vejsiu ka bërë së fundmi një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre e ka komplimentuar duke i thënë se fëmijët e saj janë me fat që kanë një nënë si ajo.

Atë që e kanë e kanë! Këtu nuk dua të jem modeste fare. Dua të jem superheroina e tyre gjithmonë! Çdo mami është një super mami”, i është përgjigjur moderatorja, teksa ka shtuar se dhe ajo është me fat për fëmijët e saj, të cilët i konsideron si shokët më të mirë.

Po vjen bebi numër 3, Alketa Vejsiu jep lajmin e mirë

Alketa është bërë mami që në moshën 23 vjeçare dhe duket se tani po mendon dhe për bebin numër 3. “Kur bëhesh mami 23 vjeç është gjëja më e mirë. Tani mund të bëj beben numër 3 dhe të kujdesen motra dhe vëllai i madh. Shumë qejf”, ka shkruar ajo.

Sytë zemra, Ariana Fejzullahu qenka shtatzënë!?

Ariana Fejzullahu mbetët një emër që gjithmonë merr vëmendje me pozat që publikon.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar momente të shumta nga përditshmëri.

Por, sot befasoi me imazhin e fundit duke ngritur dilema për shtatzëninë e radhës.

Derisa shihet me rroba të natës, barku i Arianës merr vëmendje të madhe.

Sigurisht, kjo mund të jetë vetëm pozita që ka realizuar.

Për më shumë, vlerësojeni./Kosovarja/