Teuta Krasniqi kthehet në fshatin e babait dhe duket shumë e lumtur

I ati i aktores, personalitet i shquar i botës së letrave dhe jo vetëm, është nga fshati Breznicë.

Sot, këtë të diele vikendi, Teuta bashkë me prindërit dhe vajzat e saj, kanë vendosur të kalojnë një ditë të bukur në fshatin e origjinës, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja, ka vite që reflekton paqe, lumturi dhe pozitivitet.

Mërgimtarja Pas 36 Ore Rrugë Sapo Mbërriti, Rr Ihet Nga Kunata E Saj Në Kosovë

Ndërkaq, lidhur me rastin është konsultuar edhe proku.rori ku me vendim të tij rasti shkon në procedurë të rregullt.
“Viktima femër kosovare, me nënshtetësi Zvicerane, ka njoftuar se ishte sr fi,iki,sht nga motra e burrit, e dyshuara femër kosovare. Vik,t,ima nuk ka pranuar tr,et,man mje. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport./Gazeta Infokus/

Në këto temperatura të larta ky fustan ia qet flken Adelina Hasanit

Moderatorja e njohur kosovare, Adelina Hasani, po vazhdon të marr vëmendje me paraqitjen e saj.

Bukuroshja nga Llapi, duket se po shijon lidhjen e saj të dashurosh, lidhje kjo e cila pak muaj më parë e beri publike, shkruan InfoKosova

Nervozohet Adriana, kërkon “mjaltë për kolona” në trafik

Adriana Matoshi nervozohet me tollovinë në trafik.

Kolonat e veturave janë problematikë në çdo pjesë të kryeqytetit të Kosovës, Prishtinës.
Lidhur me këto kolona së fundmi ka folur edhe aktorja e njohur kosovare, njëherësh deputetja Adriana Matoshi, shkruan lajmi.net.

Ajo në një InstaStory ironizoi me këto kolona duke ‘kërkuar’ mjaltë për kolona.

Rita dhe Fidani po martohen? – Këngëtarja zbulon gjithçka

Rita dhe Fidani po martohen?

Rita dhe Fidani janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptarë.

Dyshen i bashkoi muzika dhe pikërisht në një nga videoklipet e tyre këngëtari Gashi i propozoi martesë Ritës, dhe kjo e fundit e pranoi me tërë buzëqeshje.

Luana ja vënë “zarrin” Greqisë, publikon fotot me hot që keni parë

Luana ja vënë “zarrin” Greqisë

Luana Vjollca vazhdon të jetë njëra prej vajzave që di të tërheq vëmendjen në rrjetet sociale sivjet

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, e cila sivjet ka ardhur me një projekt EP dhe një bashkëpunim ndërkombëtar, sonte është shfaqur më ndryshe.

Aktorja kosovare i bashkohet kinematografisë turke, ja në cilin film do ta shohim

Një aktore nga Kosova është bërë pjesë e një filmi të ri turk, që pritet të ketë premierën në muajin shtator.

Bëhet fjalë për aktoren me prejardhje nga Peja, Tringa Shala (24-vjeçare), e cila është bërë pjesë e një filmi të zhanrit komedi-romancë të titulluar “Cunku”, që përfshin një sërë figurash të tjera ndërkombëtare.

Nënë për herë të parë? Einxhel reagon pas lajmeve dhe zbulon të vërtetën

Derisa të gjitha mediat rozë  e shpërndanë lajmin se moderatorja dhe partneri i saj, DJ Dagz po bëhen prindër për herë të parë, së fundi ajo ka reaguar përmes disa videove dhe statuseve në InstaStory.

Ish – banorja e “Big Brother VIP” ka reaguar duke i hedhur poshtë të gjitha të thënat.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale sekuenca nga filmi “14 vjeç dhëndër”, duke ironizuar portalet dhe duke mohuar lajmin e shtatzënisë.