Learta e bën vajzën princeshë, e vesh me fustanin e bardhë e me ‘çufurra’

Është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Bëhet fjalë për Learta Jakupin, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Learta Sot ka publikuar një foto, ku shihet se ka dalur për shetitje me fëmijët e saj.

Eni Koçi në stilin e nënës, për herë të parë del në shëtitje me vajzën e saj

Eni Koçi vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Genc Prelvukaj së fundi janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Adea, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes Eni ka qenë më e rezervuar në postimet e saj në rrjete sociale.

Zbulohet se a është Bora Zemani në pritje të ëmbël

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ditëve të fundit është përfolur se është shtatzënë.

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ditëve të fundit është përfolur se është shtatzënë.

Por, Prive ka zbuluar se një gjë e tillë është e pavërtetë.

Por, Prive ka zbuluar se një gjë e tillë është e pavërtetë.

ENGJI ZBUKUROHET PËR TË DALË NË MBRËMJE, DO T’I ‘ÇMEND’ MESHKUJT ME KËTË PAMJE

Engjellusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë

Genta Ismajli i rregullon vetullat, përfundon në këtë gjendje

Genta Ismajli, është njëra nga personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Lidhje me biznesmenin e njohur turk, Usta bëri bujë të madhe duke e bërë atë të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

E lidhja e tyre u forcua edhe më shumë kur çifti në fjalë u bënë prindër për herë të parë të dy binjakëve.

Askush nuk po e njeh, Fifi transformohet krejtësisht pas kthimit nga Amerika

Filloreta Raçi, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, tashmë ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, Fifi llogaritet si njëra nga artiset më të nga publikuar, shkruan ORAinfo.

Sezoni veror ka qenë i stërngarkuar me koncerte e ndeja, të cilat këngëtarja shpesh herë i ka postuar edhe në rrjetet e saj sociale.