23-Vjeçarja Që Ka 11 Fëmijë, Dëshiron Akoma Më Shumë

Një grua ka befasuar me numrin e fëmijëve që ka.23-vjeçarja, Christina Ozturk deri më tani ka 11 fëmijë dhe ka befasuar me rrëfimin e saj, transmeton lajmi.net.

Në fakt, është aq e dashuruar me fëmijët, sa po planifikon të ketë një familje edhe më të madhe.Kur Christina ishte 17 vjeç, ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, Victoria. Ajo ishte një nënë beqare, por jeta i ndryshoi kur ajo u takua me burrin e saj aktual teksa ishte me pushime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.