52 VJEÇ, POR NË TOP FORMË, JENNIFER LOPEZ TREGON RECETËN

Këngëtarja dhe aktorja 52-vjeçare, Jennifer Lopez ndau në rrjetet sociale një video të rutinës së saj mbresëlënëse të stërvitje.

Nëna e dy fëmijëve tregoi barkun e saj të sheshtë dhe krahët e tonifikuar me një bluzë të zezë, ndërsa bënte disa ushtrime.
Shumë komente për të ishin me lëvdata duke e quajtur si “supergrua” dhe një “frymzim” për të tjerët.

Jennifer shihet duke bartur edhe pesha, të cilat nuk po e lënë asesi që trupi i saj të plaket./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.