Shkurta poston foton e bukur familjare, kaq shumë iu ka rritur djali

Duke qenë se është shumë e angazhuar në profesionin e saj, ajo ka pak kohë për jetën e saj private dhe familjen e saj.
Së fundmi ajo ka pozuar krah burrit dhe djalit të saj, ku gjithë vëmendjen merr veshja e tyre e njëjtë. Sa shumë iu ka rritur djali këngëtares./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.