A e mbani mend Ragnin e Bidaait? Nuk do ta njihni me pamjen që ka sot

Ragni te Bidaii

Kanë kaluar vite që nga transmetimi i serialit të parë indian në Shqipëri, “Bidaai” i cili theu rekord shikueshmërie në TV Klan dhe historia e të cilit fliste për dy motra, Sadnën dhe Ragnin.

Për Sadnën dhe jetën e saj është folur shpeshherë ndërsa Ragni është më e rezervuar si personazh publik.
Sot aktorja Parul Chauhan është 31 vjeç dhe ka ndryshuar shumë pas kaq shumë vitesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.