A i gjeti dajë Pashuku burrë? Ja se çfarë përgjigje jep Beniada pas daljes nga Big Brother (FOTO)

Ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë bashkuar edhe njëherë në Top Channel, për t’u përgatitur për post “Big Brother VIP”. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar fotot dhe videot me njëri-tjetrin.
Paloma ka postuar disa video me Beniada Nishanin, të cilës i kërkon që t’u thotë diçka fansave të saj që e pyesin për të.

Faleminderit të gjithëve. Ju përqafojmë shumë, ju duam”, thotë modelja seksi, e cila është e qeshur në çdo moment.
Më pas gazetarja e njohur e ngacmon atë me një pyetje: “A të gjeti daja Pashuk burrë, apo jo?”.
“Akoma jo, po pres, po pres”, përgjigjet Beniada Nishani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.