A I Mungoi Donaldi Në Ditëlindje? – Bora Zemani Rrëfen Gjithçka Për Herë Të Parë

Ajo mbushi 30 vjeç dhe gëzimin e kësaj dite e ndau me kolegë, familjarë, miq të vjetër e të rinj.

Festa e saj e ditëlindjes bëri xhiron e rrjetit dhe personazhe të njohur të showbizit ishin të ftuar, në profilet e të cilëve pamë pamje të shumta nga organizimi.

Në festën e saj ishin të ftuar edhe dy këngëtarët, Klajdi dhe Bruno, të cilët kënduan gjatë gjithë mbrëmjes.Madje, ata i kënduan Borës edhe këngën “Toxic Love”, projekt i Elgitit i shkruar nga Donaldi për Borën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.