A jeni kurioz te njihni? Çiljeta nuk e tregoi asnjehere, ja kush është babai i Fernandos(FOTO)

Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë në shkurt të vitit 2013.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e quajti Fernando dhe sot është 7 vjeç.
Asnjëherë nuk u bë publik babai i djalit, për të cilin Çiljeta thoshte se nuk jeton në Shqipëri.

Më pas u fol se janë ndarë dhe këngëtarja nisi historinë e dashurisë me portierin Alban Hoxha.

Sot është imazhi që në portale flitet të jetë babait të Fernandos.

“Iconstyle” ka publikuar një fotografi të djalit me një burrë dhe një djalë tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.