A Ju Kujtohet Bjordi I “Big Brother Albania”? Ja Sa Ka Ndryshuar

Big Brother Albania 2” ishte apsolutisht një nga edicionet më të shikuara të këtij formati televiziv në Shqipëri dhe Kosovë.

Në këtë edicion të shout real, merrte pjesë edhe Bjordi Mezini, djaloshi shqiptar i rritur në Itali.
Bjordi që pas përvojes në “Big Brother”, vendosi të qëndronte në atdhe, ku vazhdon të punoj si regjisor.

Se Bjordi ka ndryshuar, e ilustrojnë këto foto./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.