A U Nda Leonora Jakupi Nga I Dashuri? Tregon Këngëtarja…

Artistja e shumë hiteve shqiptare e ka konfirmuar personalisht lajmin duke thënë se s’ka asgjë të vërtetë, dhe portalet edhe kësaj here kishin synim klikimet pa burim e informacion rreth saj dhe të dashurit.

Në një nga portalet kosovare ka marrë vëmendje komenti i Leonorës e cila i ka replikuar një gruaje që nuk la gjë pa thënë për këngëtaren kosovare. Ndaj, Leonora ka reaguar duke komentuar për herë të parë në një portal. Kujtojmë se janarin e vitit që lamë pas ishte bërë i ditur identiteti i biznismenit me të cilin është në lidhje Leonora tash e 9 vite. I dashuri i këngëtares është bërë e ditur kohë më parë se është Nexhat Krasniqi

Leave a Reply

Your email address will not be published.