ADELINA SJELL FOTO ME MOTRËN QË ËSHTË KOPJA E SAJ

Adelina Tahiri ka publikuar një fotografi të bukur në Instagram.

Ajo shihet bashkë me motrën e saj Dianën derisa darkojnë.
”Copy paste” ka shkruajtur ajo krah fotografisë duke treguar kështu se e motra i ka ngjarë shumë.

Dhe e ka mirë pasi shikoni motrat bukuroshe sa ngjajnë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.