ADELINA TAHIRI NDANË IMAZHE ME VESHJE NGA MARKA LUKSOZE

Adelina Tahiri është e apasionuar pas marave luksoze dhe këtë e kemi parë shpeshherë nëpër fotografitë që ajo sjell.

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë disa imazhe me veshje nga marka Prada.
Ajo në llogarinë e saj Instagram, ka mjaftë shumë fotografi me veshje nga firmat e ndryshme dhe gjithmonë shfaqët e kombinuar dhe me plot shije.

Gjithmonë e kuruar dhe me plot eleganc s’ka si most ë duket bukur./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.