ADELINA TAHIRI SHTAZËNË?KY ËSHTË POSTIMI QË NGJALLI DYSHIMET

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, po qëndron në Stamboll dhe gjithmonë kujdeset të ndaj imazhe me ndjekësit e saj.

Së fundmi këngëtarja përmes një postimi me mbishkrimin “Me lajme të mira”, ngriti dyshimet tek fansat e saj për një shta. tzëni.
Ndjekësit e saj në rrjete sociale, e dinë se ajo ka shprehur dëshirën të ketë edhe një fëmijë të dytë më bashkëshortin e saj.

Por nga këngëtarja nuk ka ndonjë reagim lidhur me këtë çështje./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.