Adisi bëhet xhelozinë Fifit, e “urdhëron” të fshijë një postim mënjëherë

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi dhe Adis Patushi po shijojnë dashurinë e tyre të nisur prej muajsh dhe duket se gjërat po shkojnë për mrekulli.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa fotografi të reja në të cilat u shfaq e kuruar deri në detajin e fundit dhe dukej shumë bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.