Adriana Vishet Krejt Zi, Do Ta ‘Shkrijë’ Të Dashurin E Saj Me Këtë Pamje

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja.

Aktorja para disa javëve ka zbuluar se sëmundja e tumorit që vuante dikur iu kishte kthyer prap.
Adriana tregoi se duhej t’i nënshtrohej një operacioni për t’i bërë ballë sëmundjes dhe kështu ndodhi, përcjell ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.