AFËRDITA DRESHAJ, PLOT STIL NË FOTON E FUNDIT

Afërdita Dreshaj është njëra ndër personazhet më të dashura të show bizit shqiptar.

Ajo komentohet shumë për jetën e saj private por jo vetëm.
Afërdita tashmë ka një djalë dhe si duket është njeriu më i lumtur, këtë e ka treguar përmes postimeve të saja në rrjete sociale.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një postim që ka ka bërë Afërdita në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet plotë stil në rrugët e Pragës. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.