Afërdita Dreshaj Publikon Për Herë Të Parë Foton E Djalit Të Saj

Ndjesia e të qenurit nënë duket se po e lumturon shumë. Me anë të postimeve në rrjetet sociale modelja po shfaqet e plotësuar me njerëzit që e rrethojnë.

Së fundmi familja Kindl realizuan një fotosesion të mrekullueshëm të portretit familjar.
Jakub, Afërdita dhe Sky Blue pozuan me plot stil duke mahnitur ndjekësit me pozitivitetin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.