Afërdita Dreshaj publikon portretin e bukur familjar

Në listën e femrave më të bukura shqiptare hynë edhe modelja e famshme Afërdita Dreshaj.

Modelja ka kohë që ka lenë anash profesionin e saj, duke u përkushtuar më shumë ndaj familjes, saktësisht bashkëshortit dhe djalit të saj, shkruan Indeksonline.
Ndjesia e të qenurit nënë duket se po e lumturon shumë. Me anë të postimeve në rrjetet sociale modelja po shfaqet e plotësuar me njerëzit që e rrethojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.