AFËRDITA SJELL FOTO ME NËNËN, NUK DALLOHET CILA ËSHTË NËNA CILA E BIJA

Afërdita Dreshaj duket mahntëse në secilin imazh që sjell.

Si modele që është stili i saj i veshjes pëlqehet në masë të madhe nga përcjellësit e saj.
Por e bukur dhe me stil qenka edhe nëna e saj.

Në një foto që ka sjellur së fundmi nuk dallohen që janë nënë e bijë./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published.