Afrona Dika bën veprimin e papritur, pas ndarjes dhe thumbave ndaj Bleros

Ç’po ndodh mes tyre? Pas ndarjes dhe thumbave ndaj Bleros, Afrona Dika bën veprimin e papritur.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë përfolur prej disa muajsh se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Modelja dhe këngëtari nga Kosova, të cilët u martuan në shtator të vitit 2019, nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe kanë fshirë çdo postim të përbashkët.

Blero, i cili nuk i ka shpëtuar dot interesit të gazetarëve, është munduar që të shmanget me lezet dhe nuk ka pranuar se ka një krizë mes tyre. Gjatë ditëve të fundit, me postimet që bënë në rrjete sociale, duket se përcillnin ndaj njëri-tjetrit disa mesazhe të koduara.

Leave a Reply

Your email address will not be published.