Afrona e ka harruar Bleron, shfaqet në disponim duket festuar

Afrona Dika, padyshim është personi më i komentuar në mediat rozë.

Lidhja dhe tani ndarja me këngëtarin e njohur, Blero, ka bërë që jeta e saj të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse asnjëri nga të dy nuk kanë konfirmuar ndarjen, dyshja më nuk janë parë bashkë, madje as në rrjetet socilale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.