Afrona tashmë e ka harrua Bleron, kështu provkon nga pushimet në Greqi

Në mediat rozë tash e disa ditë është raportuar për ndarjes mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet janë ngritur pasi Blera dhe Afrona kanë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram.

Raportimet nga dyshja s’janë konfirmuar ende. Por, ata kanë shpeshtuar postimet në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.