AGNESA NUK NJIHET ME FOTOT E FUNDIT

Agnesa Vuthaj është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, ku çdo herë duket perfekte me stilin unik që ka, shkruan “Kosovarja”.


Duke u rregulluar gjithmonë në mënyrë perfekte, e bukura Agnesë mbetët shembull për femrat e tjera.

E sot në këtë paraqitje me një grim më ndryshe dhe fustan të bukur ajo vështirë të njihet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.