Aida E Ka Ditëlindjen, Edona Kujdeset Qe T’ia Bëjë Këtë Dhuratë Motrës

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

E sot motra e Edonës e ka ditëlindjen. Këngëtarja është kujdesur që ta urojë me fjalët me të ëmbëla.

“Urime ditëlindjen e dashura motër”, e ka përshkruar foton Edona, ndërsa është kujdesur t’ia bëjë dhuratë një buqetë me lule të freskëta dhe një tortë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.