Aktorja shqiptare në pritje të binjakëve

Aktorja e humorit, Delinda Disha është sërish në pritje të ëmbël të jo një, por dy bebushave!
Lajmin e konfirmoi vetë aktorja përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagramit.

Në foton familjare të postuar, Delinda shfaqej me të barkun e rrumbullakosur e rrethur nga bashkëshorti dhe djali i saj i madh, 5-vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published.