ALBATRIT MUQIQI DHE EGZONA POSTOJNË FOTO NGA FOTOSESIONI I FESTAVE TË FUNDVITIT

Albatrit Muqiqi dhe Egzona Muqiqi janë ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar.

Ata marrin vëmendje të madhe në çdo paraqitje të tyre.

Kësaj here ishte Egzona ajo e cila postoi një foto nga fotosesioni që kishin bërë për festat e fundvitit.

Të dy po duken shumë bukur e të kuruar deri në detajin e fundit. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.