Alberija sapo ka dalë nga grimerja, frizura e saj merr gjithë vëmendjen

Alberije Hajdergjonaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon që jetën e saj ta jetojë në kontinentin e largët, Amerikë, por kjo nuk e ka ndaluar që ajo të bëhet pjesë e ahengjeve dhe dasmave të ndryshme në vendlindje, shkruan ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published.