Albërija tregon si e kaloi Trixa situatën pas BBV, ka një thirrje për të gjithë

Këngëtarja e mirënjohur, Albërie Hadërgjonaj ishte e ftuar mbrëmjen e sotme “Në kurthin e Piter Pan”, ku u ndal dhe tek Beatrix dhe situata e vështirë që ajo kaloi pas Big Brother VIP. 

Albërija tregoi se Beatrix i përjetoi keq komentet në rrjetet sociale dhe bëri thirrje që bullizmi të ndalojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.