Albina Kelmendi pranon se ka bërë ndërhyrje në këtë pjesë të trupit

Albina Kelmendi ka arritur të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.
Kjo falë zërit të saj të talentuar si dhe punës së palodhshme duke sjellë projekte të reja, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo iu është pyetjeve të fansave, ku si gjithmonë, nuk mungojnë pyetjet rreth ndërhyrjeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.