Albina tregohet e zonjë edhe në gatim, kaq mirë i qet ‘renat’ e flisë

Albina Kelmendi është artiste e kërkuar nëpër mbrëmje muzikore, por edhe nëpër dasma.

Këngëtarja pejane ka kohë që ka zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin nga Suhareka, Valon Vata. 

Ajo që bëri bujë nga kjo lidhje, ishte se Valoni ka qenë i martuar dhe ka dy fëmijë nga martesa e parë, përcjell ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.