ALKETA VEJSIU FLET HAPUR, TREGON OFERTAT QË KA REFUZUAR

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, ka realizuar në profilin e saj në Instagram një puetësor.

Ajo ka folur për karrierën dhe qëllimet e saj për vitin 2022.Diçka që ka tërhequr vëmendjen është pyetja e bërë nga fansat e moderatores që lidhej me emisionet që e kanë ftuartë marrë pjesë, por ajo ka refuzuar.

“Një emission t cilin të është ofruar ta prezantoje dhe ke refuzuar?”“Më ofruan të merrja pjesë në “Isola dei Famosi” në Itali si konkurrente para disa vitesh por unë synoja Sanremon dhe ate arrita” u përgjigj moderatorja./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.