Arbana Osmani E Gatshme T’i Bëjë Me Motër Jonin Dhe Diellin

Këtë fundjavë moderatorja Arbana Osmani ia dedikoi tërësisht Jonit dhe vetes duke fluturuar drejt Turqisë.

Një kohë e ndarë vetëm me njëri-tjetrin duke vizituar muzeume të tematikave të ndryshme ku padyshim dhe Joni gjen veten.
Moderatorja ka ndarë me ne, disa fragmente gjatë fundjavës nga udhëtimi i saj ku Joni duket i entuziasmuar.
Por veç bëmave, në një prej aktiviteteve ku duket se Joni po mëson se si të kujdeset për një bebe, Arbana i thotë publikisht Eduartit se është gati për një motër për Jonin dhe Diellin

Leave a Reply

Your email address will not be published.