Arbana Osmani jep lajmin e mirë për adhuruesit e “Big Brother VIP 2”

Arbana Osmani tregon se kur do të nis “Big Brother VIP 2”.

Moderatorja, Arbana Osmani, tashmë është në pritje të fëmijës së saj të tretë dhe ka më pak kohë se zakonisht për ndjekësit e saj.

Arbana ka publikuar një pyetësor në rrjetin social “Instagram”, ku i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, ndër të tjera ishte edhe një pyetje për programin që ajo moderon që disa vite.

Leave a Reply

Your email address will not be published.