Arbana Osmani Na Qenka Sërish Shtat zënë?

Por, këto ditë portali nzoom.biz ka mësuar që Arbana është në muajt e parë të shtatzanisë, këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e fundit në rrjetet sociale ku shihet se dukshëm ka shtuar peshë.

Përndryshe, ajo është nënë e dy fëmijëve dhe mbetet të kuptohet se cila do të jetë gjinia e fëmijës së tretë.

Prej dy dekadash në ekran, Arbana vazhdon të mbetet ndër të paktat figura publike të cilat nuk kanë ndryshuar tërësisht pamje dhe portreti i saj qëndron i njëjtë.

Jeta e Arbana Osmanit ka qenë gjithmonë e pranishme në mediat rozë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.