Arbana Osmani Poston Foto Kur Ishte Më E Re, Mezi Njihet

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Padyshim se ajo komentohet shumë në çdo paraqitje të saj dhe në çdo postim në rrjete sociale.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në Instagramin e moderatores është një foto që ka postuar ajo.

Arbana shihet kur kishte qenë shumë më e re, duket ndryshe por megjithatë eleganca e saj po e karakterizon atë edhe para kaq shumë vitesh. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.