Arbenita Hidhërohet Kur E Motra Ia Kalon Nga Bukuria

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive në rrjete sociale ku më së shumti e ka në përdorim për profesionin e saj.

Por, bukuroshja nuk i anashkalon edhe imazhet me familjarët e saj, shkruan “Kosovarja”.
Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi krahë të motres, Almedinës.

Si duket modelja është hidhëruar nga bukuria e së motres, pasi ka pozuar me buzë të varur.
Motra e modeles është moderatore dhe njihet për stilin e veçantë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.