ARBENITA ISMAJLI SHFAQET MBRESLËNËSE NË FOTOT E FUNDIT

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të komentuara por edhe më të dashura në vend.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.

Modelja vjen gjithmonë e kuruar deri në detajet e fundit dhe kjo ka bërë që ajo të komentohet dhe të pëlqehet kudo.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto që ka postuar në rrjete sociale ku po duket shumë bukur. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.