Arbenita Ismajlit i shkon shumë e bardha

Vazhdimisht i mbanë aktiv ndjekësit e saj në Instagram, ku imazhet e saj marrin mijëra komente e pëlqime, shkruan”Kosovarja”.

Së fundmi, bukuroshja ka ndarë disa imazhe me një kombinim ngjyrë të bardhë.

Kombinimin e saj e shoqëro me një grim shumë të lehtë dhe të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.