ARBËR HAJDARI FESTON DITËLINDJEN, KY ËSHTË URIMI I VEÇANTË I ARBANA OSMANIT

Opinionisti i Big Brother VIP, sot feston ditëlindjen.

Një urim shumë i veçantë i erdhi nga moderatorja e këtij spektakli, Arbana Osmani.
Ajo postoi disa fotografi në Instagram, me anë të cilave tha se Arbëri ka qenë super-opinionist.

Pos kësaj, Arbana me shaka tha se vitin tjetër e zëvendësojnë i dashuri i saj Eduarti dhe producentja Sara.

Leave a Reply

Your email address will not be published.