Arditi Dhe Anila Festojnë Përvjetorin, E Dini Sa Vite Kanë Të Martuar?

Sot në familjen e producentit të njohur, Ardit Gjebrea është festë. Ai dhe bashkëshortja, Anila kanë përvjetorin e 31-të të matesës.

Nuk kishte se si çifti shumë i dashur nga publiku të mos merrnin edhe shumë urime, ku më i spikaturi është ai i të birit Joni.
Gjithashtu vetë Anila ka vendosur ta su prizojë bashkëshortin e saj me disa lule që formojnë një zemër dhe çokollata.

Anila dhe Arditi janë një nga çiftet e famshëm me dashurinë më të gjatë në showbizin shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.