Ariana Bën Këtë Ndryshim Te Vetja, Do Ta “Çmend” Ermalin

Ajo është gruaja e një personazhi shumë të njohur.

Ky nuk është ndryshimi i parë dhe i vetëm që Ariana Fejzullahu ka realizuar në pamjen e saj të jashtme.
Ndër vite, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu shpesh ka luajtur me nuancat e flokëve, por edhe stilin në përgjithësi.

Si gjithmonë, Ariana duket bukur në forografi, ku shfaqet e veshur me shumë stil dhe e kuruar deri në detajet më të vogla.
Siç mund ta shihni, bashkëshortja e Ermalit, këtë sezon dimri e ka mbyllur ngjyrën e flokëve dhe po duket ndjeshëm më serioze në portret

Leave a Reply

Your email address will not be published.