ARIANA DHE ERMALI KALOJNË NJË NATË PËRFEKTE ME SHOQËRINË E TYRE

Ariana Fejzullahu është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sjell imazhe nga më të ndryshmet për adhuruesit e saj të cilët nuk janë të paktë në numer.
Së fundmi, në InstaStory dikush nga miqt e saj ka shpërndarë një video ku shiheshin edhe Ariana dhe Ermali, duke kaluar së bashku një natë me shoqëri.

Në shoqrinë e tyre ishin edhe Teuta Selimi, njëra prej këngëtareve më të dashrua të estradës shqiptare./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.