ARIANA FEJZULLAHU ENDE NË PUSHIME, SJELL FOTO TE NEXHTA

Kjo si gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, ka bërë që edhe më shumë të marrë vëmendje e të përflitet.

Çdo postim i saj në rrjete sociale kthehet në lajm, Ariana njihet për stilin e saj unik dhe kjo e bën atë akoma edhe më të veçantë.

Ariana tash e disa ditë ka udhëtuar drejt ishujve Maldives, bashkë me bashkëshortin e saj Ermalin, së fundmi ajo ka postuar disa foto në Instagram e po kuptohet që ende është duke qëndruar atje, por se ku do të kthehen ata, kjo ende nuk dihet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.